Ponožky Haven Snake Neo 2 ks - červené-bílé

Ponožky Haven Snake Neo 2 ks - červené-bílé
  • Značka: Haven
  • Kód zboží: 2418

  • Toto zboží je vyprodané a nemáme ho již skladem. S největší pravděpodobností ho již nelze u výrobce objednat. Pro ověření aktuální dostupnosti nás můžete kontaktovat na email info@netnakup.cz. Telefonicky není možné dostupnost zjistit.

    Můžeme vás informovat, jakmile bude produkt opět dostupný. Stačí níže napsat váš email.

Výměna velikosti zdarma do 14 dnů od obdržení. Více...

Kotníkové lehké sportovní ponožky pro běh, cyklistiku a další sportovní aktivity od firmy Haven. Anatomická hladké a technicky propracované. Odlehčená svrchní část s pružnou vložkou proti shrnutí. Zesílená pata a špička proti oděru. Ploché švy pro maximální komfort.

Veškeré ponožky HAVEN jsou vyráběny z technického vlákna Climawell, které je díky použitému polypropylenovému materiálu vysoce voduodpudivé (nanasákavé) a tudíž velice dobře odvádí vlhkost od pokožky, což zabraňuje pocitu mokrých nohou nebo chladu. Vlákno Climawell se dále vyznačuje vysokým podílem stříbrného vlákna, které je začleněno do materiálu integrací nanočástice stříbra do polymeru, ze kterého jsou příze. Výhodou je, že po několikanásobném praní nedojde k odplavení tohoto přidaného prvku!

Vyrobeno v České republice.

Balení obsahuje 2 páry ponožek.

Parametry
Materiál70% Climawell, 10% polypropylen, 10% polyamid, 10% elastan
Ponožky Haven Snake Neo 2 ks - žluté-černéPonožky Haven Snake Neo 2 ks - růžové-černéPonožky Haven Snake Neo 2 ks - oranžové-černéPonožky Haven Snake Neo 2 ks - modré-oranžovéPonožky Haven Snake Neo 2 ks - černé-šedéPonožky Haven Snake Neo 2 ks - červené-černéPonožky Haven Snake Neo 2 ks - modré-žlutéPonožky Haven Snake Neo 2 ks - černé-žlutéPonožky Haven Snake Neo 2 ks - černé-bíléPonožky Haven Snake Neo 2 ks - modré-černé

Nový dotaz