Ponožky Haven Lite 2 ks - černé-zelené

Ponožky Haven Lite 2 ks - černé-zelené
  • Ponožky Haven Lite 2 ks - černé-zelené
  • Značka: Haven
  • Kód zboží: 1098

  • Toto zboží je vyprodané a nemáme ho již skladem. S největší pravděpodobností ho již nelze u výrobce objednat. Pro ověření aktuální dostupnosti nás můžete kontaktovat na email info@netnakup.cz. Telefonicky není možné dostupnost zjistit.

    Můžeme vás informovat, jakmile bude produkt opět dostupný. Stačí níže napsat váš email.

Výměna velikosti zdarma do 14 dnů od obdržení. Více...

Veškeré ponožky HAVEN jsou vyráběny z technického vlákna Climawell, které je díky použitému polypropylenovému materiálu vysoce voduodpudivé (nanasákavé) a tudíž velice dobře odvádí vlhkost od pokožky, což zabraňuje pocitu mokrých nohou nebo chladu. Vlákno Climawell se dále vyznačuje vysokým podílem stříbrného vlákna, které je začleněno do materiálu integrací nanočástice stříbra do polymeru, ze kterého jsou příze. Výhodou je, že po několikanásobném praní nedojde k odplavení tohoto přidaného prvku!

Kotníkové lehké sportovní ponožky pro cyklistiku a další sportovní aktivity HAVEN LITE. Pro náročné uživatele, s odlehčenou svrchní částí, zesílená pata a špička proti oděru, jsou vyrobené z technického materiálu obohaceného o stříbrná vlákna s antibakteriálními vlastnostmi. Ideální pro cyklistiku, běh, outdoorové aktivity.

Vyrobeno v České republice.

Balení obsahuje 2 páry ponožek.

Parametry
Materiál70% polypropylen Climawell, 10% polypropylen, 10% polyamid, 10% elastan

Nový dotaz