Návleky Haven Guard Evotec Middle Compression - černé-zelené

Návleky Haven Guard Evotec Middle Compression - černé-zelené
 • Návleky Haven Guard Evotec Middle Compression - černé-zelené
 • Značka: Haven
 • Kód zboží: 1429
 • Dostupnost: 2 - 6 dnů od vytvoření objednávky
 • Cena:
  334 Kč 314 Kč (6% sleva)
  sleva platí ještě
  (259,5 Kč bez DPH 21%)

Výměna velikosti zdarma do 14 dnů od obdržení. Více...

Veškeré ponožky Haven jsou vyráběny z technického vlákna Climawell, které je díky použitému polypropylenovému materiálu vysoce voduodpudivé (nanasákavé) a tudíž velice dobře odvádí vlhkost od pokožky, což zabraňuje pocitu mokrých nohou nebo chladu. Vlákno Climawell se dále vyznačuje vysokým podílem stříbrného vlákna, které je začleněno do materiálu integrací nanočástice stříbra do polymeru, ze kterého jsou příze. Výhodou je, že po několikanásobném praní nedojde k odplavení tohoto přidaného prvku!

Funkčně promyšlené návleky na lýtka s proměnlivým tvarem, hustotou nápletu a funkčními designovými prvky ideálně zvyšují rychlost krevního oběhu a tím i okysličení svalu

Velikost návleku si vyberete podle velikosti Vašeho lýtka a také druhu použití (na regeneraci se používá nižší komprese, pro několikahodinový závod střední komprese, na krátkodobý silový výkon komprese co nejvyšší).

Parametry
Materiál70% Climawell, 10% polypropylen, 10% polyamid, 10% elastan
VelikostSMLXL
Vnitřní velikost (cm)29-3435-4041-4546-51

Kde se měří?
Pokud se i přes přeměření s touto tabulkou do velikosti nestrefíte, nabízíme vám zdarma výměnu! Poštovné za zásilku se správnou velikostí tak již nebudete platit. Více v části Výměna velikosti.

Návleky Haven Guard Evotec Middle Compression - černé-bíléNávleky Haven Guard Evotec Middle Compression - modré-oranžovéNávleky Haven Guard Evotec Middle Compression - modré-žlutéNávleky Haven Guard Evotec Middle Compression - žluté-černé

Níže naleznete seznam všech dokumentů, které vám mohou pomoci při rozhodování o koupi.

Nový dotaz