Návleky Haven Guard Evotec High Compression - žluté-modré

Návleky Haven Guard Evotec High Compression - žluté-modré
  • Návleky Haven Guard Evotec High Compression - žluté-modré
  • Značka: Haven
  • Kód zboží: 2416

  • Toto zboží je vyprodané a nemáme ho již skladem. S největší pravděpodobností ho již nelze u výrobce objednat. Pro ověření aktuální dostupnosti nás můžete kontaktovat na email info@netnakup.cz. Telefonicky není možné dostupnost zjistit.

    Můžeme vás informovat, jakmile bude produkt opět dostupný. Stačí níže napsat váš email.

Výměna velikosti zdarma do 14 dnů od obdržení. Více...

Veškeré ponožky Haven jsou vyráběny z technického vlákna Climawell, které je díky použitému polypropylenovému materiálu vysoce voduodpudivé (nanasákavé) a tudíž velice dobře odvádí vlhkost od pokožky, což zabraňuje pocitu mokrých nohou nebo chladu. Vlákno Climawell se dále vyznačuje vysokým podílem stříbrného vlákna, které je začleněno do materiálu integrací nanočástice stříbra do polymeru, ze kterého jsou příze. Výhodou je, že po několikanásobném praní nedojde k odplavení tohoto přidaného prvku!

Funkčně promyšlené návleky na lýtka s proměnlivým tvarem, hustotou nápletu a funkčními designovými prvky ideálně zvyšují rychlost krevního oběhu a tím i okysličení svalu

Velikost návleku si vyberete podle velikosti Vašeho lýtka a také druhu použití (na regeneraci se používá nižší komprese, pro několikahodinový závod střední komprese, na krátkodobý silový výkon komprese co nejvyšší).

Parametry
Materiál70% Climawell, 10% polypropylen, 10% polyamid, 10% elastan
Návleky Haven Guard Evotec High Compression - černé-bíléNávleky Haven Guard Evotec High Compression - růžové-modréNávleky Haven Guard Evotec High Compression - oranžové-modréNávleky Haven Guard Evotec High Compression - modré-oranžovéNávleky Haven Guard Evotec High Compression - modré-žluté

Nový dotaz