Návleky Haven Guard Evotec High Compression - černé-bílé

Návleky Haven Guard Evotec High Compression - černé-bílé
  • Značka: Haven
  • Kód zboží: 106
  • Dostupnost: 2 ks skladem
  • Cena:
    312 Kč 287 Kč (8% sleva)
    sleva platí ještě
    (237,19 Kč bez DPH 21%)

Výměna velikosti zdarma do 14 dnů od obdržení. Více...

Veškeré ponožky Haven jsou vyráběny z technického vlákna Climawell, které je díky použitému polypropylenovému materiálu vysoce voduodpudivé (nanasákavé) a tudíž velice dobře odvádí vlhkost od pokožky, což zabraňuje pocitu mokrých nohou nebo chladu. Vlákno Climawell se dále vyznačuje vysokým podílem stříbrného vlákna, které je začleněno do materiálu integrací nanočástice stříbra do polymeru, ze kterého jsou příze. Výhodou je, že po několikanásobném praní nedojde k odplavení tohoto přidaného prvku!

Funkčně promyšlené návleky na lýtka s proměnlivým tvarem, hustotou nápletu a funkčními designovými prvky ideálně zvyšují rychlost krevního oběhu a tím i okysličení svalu

Velikost návleku si vyberete podle velikosti Vašeho lýtka a také druhu použití (na regeneraci se používá nižší komprese, pro několikahodinový závod střední komprese, na krátkodobý silový výkon komprese co nejvyšší).

Cena za pár návleků.

Parametry
Funkční oblečení✓ Ano
Materiálové složenípolyamid + polypropylen + elastan
Materiál80% polyamid, 10% polypropylen, 10% elastan
VelikostSMLXL
Vnitřní velikost (cm)29-3435-4041-4546-51

Kde se měří?
Pokud se i přes přeměření s touto tabulkou do velikosti nestrefíte, nabízíme vám zdarma výměnu! Poštovné za zásilku se správnou velikostí tak již nebudete platit. Více v části Výměna velikosti.

Návleky Haven Guard Evotec High Compression - modré-oranžovéNávleky Haven Guard Evotec High Compression - modré-žlutéNávleky Haven Guard Evotec High Compression - oranžové-modréNávleky Haven Guard Evotec High Compression - růžové-modréNávleky Haven Guard Evotec High Compression - žluté-modré

Níže naleznete seznam všech dokumentů, které vám mohou pomoci při rozhodování o koupi.

Nový dotaz