Kompresní podkolenky Haven EvoTec Silver - modré-zelené

Kompresní podkolenky Haven EvoTec Silver - modré-zelené
 • Kompresní podkolenky Haven EvoTec Silver - modré-zelené
 • Značka: Haven
 • Kód zboží: 727
 • Dostupnost: 4 ks skladem
 • Cena:
  345 Kč 317 Kč (8% sleva)
  sleva platí ještě
  (261,98 Kč bez DPH 21%)

Výměna velikosti zdarma do 14 dnů od obdržení. Více...

Kompresní podkolenky HAVEN umožňují rychlejší odbourávání kyseliny mléčné ve svalech a tím i rychlejší regeneraci díky jinému poměru tlaků v různých oblastech nohy, mluvíme o takzvaném postupném kompresním efektu, kdy komprese je nejvyšší v oblasti kotníku a nártu a postupně slábnoucí směrem ke koleni tak, aby podporovala řádnou cirkulaci krve směrem k srdci. Srdce ji opět pumpuje do zatíženého svalu a tím dochází k rychlejšímu přívodu krve, která nese kyslík a tím pádem dochází k rychlejší regeneraci v tomto místě.

Mají 3D výztužné reflexní body, které zároveň zvyšují ventilaci vzduchu v oblasti chodidla a prstů. Zpevňující lýtková část je tvořená odšinou strukturou zvyšuje v daném místě kompresní poměr.

Veškeré ponožky HAVEN jsou vyráběny z technického vlákna Climawell, které je díky použitému polypropylenovému materiálu vysoce voduodpudivé (nenasákavé) a tudíž velice dobře odvádí vlhkost od pokožky, což zabraňuje pocitu mokrých nohou nebo chladu. Vlákno Climawell se dále vyznačuje vysokým podílem stříbrného vlákna, které je začleněno do materiálu integrací nanočástice stříbra do polymeru, ze kterého jsou příze. Výhodou je, že po několikanásobném praní nedojde k odplavení tohoto přidaného prvku.

Střední komprese - vhodná pro všechny aktivity od kratších po delší (0.5 h-3 hodin, případně celý den, pokud Vám to není nepříjemné), pro regeneraci, pro delší cesty autem, letadlem, při práci ve stoje (práce v obchodu, .).

Parametry
Reflexní prvky1
Balení1 pár
Materiálové složenípolyamid + polypropylen + elastan
Materiál80% polyamid, 10% polypropylen, 10% elastan
Velikost bot (UK)4-56-78-910-12
EU velikost37-3940-4142-4344-46
Vnitřní velikost (cm)24-2525,5-26,527-2829-30

Kde se měří?
Pokud se i přes přeměření s touto tabulkou do velikosti nestrefíte, nabízíme vám zdarma výměnu! Poštovné za zásilku se správnou velikostí tak již nebudete platit. Více v části Výměna velikosti.

Kompresní podkolenky Haven EvoTec Silver - černé-bíléKompresní podkolenky Haven EvoTec Silver - černé-zelenéKompresní podkolenky Haven EvoTec Silver - modré-oranžové

Níže naleznete seznam všech dokumentů, které vám mohou pomoci při rozhodování o koupi.

Nový dotaz